Osztályok (2019/2020)

 

Osztályfőnök - Kászi Richárd

1. osztály

Bakró Károly Márkó

Bada Rebeka Judit

Bárdi Angelika Zsaklin

Bartus Tifani Annabella

Berki Dominik Krisztofer

Berki Jenő

Berki Loretta

Berki Maja

Berki Márton Marcell

Csonka Levente

Csonka Levente

Csonka Roland Zalán

Csonka Tifani Szimonetta

Farkas Rubina Ramóna

Gacsó Szonja Melodi

Gáspár Benjámin

Gyenge Zsuzsanna

Kalocsai Melissza Bettina

Oláh Dorina

Oláh Napsugár Sanel

Oláh Nikolasz

Orsós Anna Alícia

Rácz Amanda

Szabó Virág Kamilla

Osztályfőnök - Durnyik Józsefné

2. osztály

Balázs Bálint

Bartus Kelli Leona

Berki Benjámin Noel

Berki Brendon

Berki Krisztofer

Berki Rajmond Kevin

Berki Roland Levente

Csemer Gergő

Csonka Ágnes Linett

Csömör Brendon

Gacsó Benjámin Péter

Nyerluc Brendon

Oláh Bálint

Oláh Viktória Kamilla

Rusznyák Mirjam Kiara

Seres Máté Péter

Szilágyi Virág

Osztályfőnök - Farkas Márta

3. osztály

Balázs Liliána Lilla

Berki Dominik

Berki Tamás Rikárdó

Csonka Barbara Zsuzsanna

Csonka Bence

Csonka Liliána

Csonka Máté Dominik

Gergely Tamás

Gyenge Kornélia

Jónás Szabina Kamilla

Kalocsai Béla Róbert

Radics Arnold

Rézsó Leila

Szabó Áron László

Osztályfőnök - Godóné Varga Gabriella

4. osztály

Bada Jázmin Dzsenifer

Baranyi Ágnes Dzsenifer

Baranyi Virág Jázmin

Bartus Leila Anna

Berki Amira

Berki Áron László

Berki Kevin

Berki Márió

Berki Róbert Lionel

Berki Szilárd Márió

Csonka Bíborka

Csonka Lotti Mirjam

Gyenge Amina

Kardos Attila Rajmond

Oláh Amanda Zsófia

Osztályfőnök - Szentes Dezsőné

5. osztály

Balázs Richárd

Berki Dezső

Berki Kiara Szabina

Berki Milán

Csonka Csilla

Csonka Debóra Anna

Csonka Dzsenifer Mária

Csonka Fanni

Csonka Gabriella

Csonka József

Csonka Roland

Farkas Zalán

Gáspár Gábor László

Oláh Miranda

Rusznyák Laura Éva

Szabó Dzsenifer Tünde

Zámbó Tibor Gyula

Osztályfőnök - Deák Angéla

6. osztály

Balázs Norbert

Bartus Csenge

Bartus Lara Barbara

Berki Diána Manuella

Berki Norbert Brendon

Botos Bianka Tilda

Csonka Adrienn Sarolta

Csonka Gábor Kevin

Csonka Jázmin Mirjam

Csonka Kristóf

Csonka Lili

Csonka Martin

Danyi Dominika

Gombos Dzsenifer

Károlyi Krisztián

Kun Zsolt

Oláh Balázs Bendegúz

Oláh Martin Noel

Szomora Emília Rozália

Vidák Mánuel

Zámbó Csaba Szeverin

Osztályfőnök - Imrik Béláné

7. osztály

Berki Daniella

Berki Emília

Berki Ferenc

Botos Dzsenifer

Czibula Ádám Dávid

Csonka Judit

Csonka Kevin

Csonka Renátó

Gergely Nikolasz Tamás

Kalányos György

Kalányos Ibolya

Kovács Amanda

Kun Virág

Oláh Kálmán Brendon

Rácz Kamilla

Rusznyák Diána Renáta

Szabó Baldvin Zoltán

Szőrös Valentina

Osztályfőnök - Farkas Szilárd

8. osztály

Baranyi Tamás Martin

Bartus Evelin

Berki András

Berki József Kevin

Berki Letícia Amanda

Csonka Adrián

Csonka Károly Dávid

Csonka Rajmund Milán

Gacsó Brendon Csaba

Makó Dominik

Oláh Adrián József

Oláh János Martin

Percze Dániel

Rusznyák Milán Tibor

Zsibrita György